Puchar Polski do lat 6, 7 i 8

Szczyrk 26.04-04.05.2019

Puchar Polski do lat 6 (rocznik 2013 i mł.) 27-30.04.2019
Dziewczęta
Chłopcy

Puchar Polski do lat 7 (rocznik 2012) 27-30.04.2019
Dziewczęta
Chłopcy

Puchar Polski Młodzików do lat 8(rocznik 2011 i mł.) 01-04.05.2019
Dziewczęta
Chłopcy

Turnieje Towarzyszące
27-30.04.2019 Turniej RAPID OPEN FIDE – P15’+15” – 9 rund
01-04.05.2019 Turniej OPEN FIDE – P60’+30” – 9 rund
05.05.2019 Turniej Drużynowy do lat 6, 7 i 8

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Szachach

30.03-06.04.2019, Ośrodek Wypoczynkowy Łucznik, Sielpia Wielka k/Końskich ul. Spacerowa 11

http://swietokrzyskie2019.pl

http://swietokrzyskie2019.pl/szachy/

Serwisy chessarbitra:

C12 http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_1791/

D12 http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_1792/

D14 http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_1793/

C14 http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_1794/

Klasyfikacja współzawodnictwa sportowego po 9 rundach:

1SL61
1DS61
3MP60
4MA32
4WP32
6PL31
7PK29
8ZP15
9KP12
9LB12
11PO10
12LD9
13OP8
13LU8
15SK6
16WM2
1KSz Polonia Wrocław38
2MUKS Stoczek 45 Białystok28
3LKSz GCKiP Czarna18
4UKS Hetman Koronny Trzebinia15
5KTS Kalisz14
5KKSz Kraków14
5KSz HETMAN Koszalin14
8MKSz Rybnik13
9KSz Stilon Gorzów Wlkp.12
10UKS Czternastka Warszawa11
10UKS Czarny Koń Olkusz11
12UKS Pionier Jastrzębie Zdrój9
13KSz Polonia Warszawa8
14KS LAURA Chylice7
14SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza7
14BKS Chemik Bydgoszcz7
14KSz Miedź Legnica7
14KSz HETMAN Katowice7
14UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski7
14AZS Poznań7
14UKS SP3 w Bogatyni7
22UKS Rodło Opole6
22UKS SP 321 Warszawa – Bemowo6
24UKS GONIEC Staniątki5
24TKKF Rzemyk Gdynia5
26MUKS MDK Śródmieście Wrocław4
26KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD4
26UKS MDK GDYNIA4
26Gens Una Sumus Kraków4
26MDK nr 1 Bytom4
26UKS Jedynka Bełchatów4
26SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry4
26UKS Smecz Konin4
26UKS “Hetman Koronny” Trzebinia4
35KSz Piątka Skierniewice3
35MKS EMDEK Bydgoszcz3
35RzKSz Rzeszów3
35KSz Gambit Przeworsk3
35SSz Olimpia Goleszów3
35UKS Ognisko Rydułtowy3
35MKS MOS Wieliczka3
42UKS SP 1 Brzozów2
42UKS Trzydziestka Olsztyn2
42UKS przy SP 8 Chrzanów2
42MKS Wicher Zbąszyń2
42UKS Giecek Radków2
42MCKiS Jaworzno2
42IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski2
42UMKSz Jaćwież Suwałki2
42UKS Gekon Nysa2
42UMKS Na Pięterku Poznań2
42MAT Myślenice2
42K. Sz. Dwie Wieże Rzgów2
54UKS Hetman Częstochowa1
54UKS SZACH-MAT Przemków1
54LKS Chrobry Gniezno1
54TMS Roszada Gliwice1
54KSz. Hańcza Suwałki1
54KSz Jelonka Jelenia Góra1
54UKS OPP Toruń1
54WKSz 1938 Włocławek1
54AKS Mikołów1
54KSz Gryf Szczecin1
54Akademia Szachowa Gliwice1
54KSz Zefir Boguszowice1
54GKSz Hetman Pilzno1
54LKSz Lublin1
54NASZACH Nowy Tomyśl1
54UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański1
54KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1
54UKS Skoczek Milicz1
54KKSz Urania Krosno1
54LKS Strażak Zabrzeg1
54KSz LECH-WSUS Poznań1
54KSz SDK-Lotnik Mielec1
54MKSz DIAGONALIA Imielin1
54KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice1
78LKS Mechanizator Ustrzyki Dolne0
78MGLKS Parnas Oława0
78MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn0
78MLKS Ostródzianka Ostróda0
78UKS Piątka Wieluń0
78MTS Kwidzyn0
78UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz0
78MKS Sandecja Nowy Sącz0
78POLONIA Środa Wlkp.0
78KS LogIN Skierniewice0
78ASSz Lipno Stęszew0
78KSz Gambit Świecie0
78KSz ORŁY Pleszew0
78OTSz Ostrów Wielkopolski0
78UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn0
78UKS Kościelec0
78UKS SP11 Skoczek Tczew0
78UKS UZDOWO0

Harmonogram zawodów

Sobota
30.03.2019
14.00-18.00
akredytacja
18,00-20,00 kolacja
20.30 – odprawa techniczna
Niedziela
31.03.2019
9.00 runda I15.00 – otwarcie OOM Szachy – piknik olimpijski
16.00-18.00 – blok Zajęć Artystycznych
17.00 – msza św. na terenie ośrodka,
18.00 – kolacja grillowa
Poniedziałek
01.04.2019
9.00 runda II
15.00 runda III
Wtorek
02.04.2019
9.00 runda IV 9.15-11.30 – Wykłady Kolegium Trenerów
PZSzach dla sędziów, trenerów i opiekunów
15:00 Blitz Olimpijski
Środa
03.04.2019
9.00 runda V15.00 – Uroczyste Rozpoczęcie OOM Kielce,
Kieleckie Centrum Kultury (wyjazd autokarem 13.45)
Czwartek
04.04.2019
9.00 runda VI
15.00 runda VII
Piątek
05.04.2019
9.00 runda VIII9.15-11.30 – Wykłady Kolegium Trenerów
PZSzach dla sędziów, trenerów i opiekunów
Sobota
06.04.2019
9.00 runda IX14.30 zakończenie (planowane)