Akademickie Mistrzostwa Polski w Szachach

AMP

Relacja telewizyjna InfoSzach: 1 dzień, 2 dzień, 3 dzień

Partie w PGN: Mistrzostwa Kobiet, Mistrzostwa Mężczyzn, Turniej Drużynowy

Wyniki:

Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach
1 WIM Kubicka, Anna Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 7.5
2 WGM Kulon, Klaudia Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu 7.0
3 WGM Majdan, Joanna Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 7.0

Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Szachach
1 GM Jakubowski, Krzysztof Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 7.5
2 GM Macieja, Bartłomiej Uniwersytet Warszawski 7.5
3 FM Tomczak, Mikołaj Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 7.5

Akademickie Mistrzostwa Polski – Turniej Drużynowy w Szachach

Klasyfikacja generalna:

M-ceNazwa drużyny – UczelniaTypMKDSUMA
1Akademia Leona Koźmińskiego w WarszawieWSN8040480600
2Akademia Górniczo-Hutnicza w KrakowieUTE7836468582
3Uniwersytet Jagielloński w KrakowieUNI7237456565
4Politechnika WrocławskaUTE7438444556
5Uniwersytet WarszawskiUNI7639432547
6Politechnika WarszawskaUTE7026420516
7Uniwersytet Śląski w KatowicachUNI5631396483
8Uniwersytet WrocławskiUNI6428384476
9Uniwersytet Mikołaja Kopernika w ToruniuUNI580408466
10Uniwersytet Ekonomiczny w KatowicachUSP6633360459
11Politechnika PoznańskaUTE5423372449
12Uniwersytet Ekonomiczny w KrakowieUSP6024336420
13Politechnika BiałostockaUTE680348416
14Politechnika GdańskaUTE5030324404
15Uniwersytet GdańskiUNI4420312376
16Wojskowa Akademia Techniczna w WarszawieUSP3622300358
17Uniwersytet ŁódzkiUNI4625276347
18Politechnika Śląska w GliwicachUTE4215288345
19Szkoła Główna Handlowa w WarszawieUSP6227240329
20Uniwersytet Medyczny we WrocławiuUME3818264320
21Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w WarszawieUSP480252300
22Uniwersytet Ekonomiczny w PoznaniuUSP5234192278
23Uniwersytet SzczecińskiUNI2410228262
24Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum KrakówUME3016216262
25Politechnika RzeszowskaUTE3419204257
26Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w LublinieUNI1835180233
27Uniwersytet RzeszowskiUNI4021156217
28Uniwersytet Medyczny w ŁodziUME1229168209
29Uniwersytet Ekonomiczny we WrocławiuUSP2632132190
30Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w OlsztynieUNI140144158
31Uniwersytet Adama Mickiewicza w PoznaniuUNI3217108157
32Politechnika OpolskaUTE283120151
33Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w SzczecinieUTE20996125
34Politechnika ŁódzkaUTE16584105
35Uniwersytet Medyczny w LublinieUME2147288
36Uniwersytet OpolskiUNI6126078
37Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła IIUNI864862
38Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w WarszawieUNI2203658
39Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w TarnowieWSZ1082442
40Akademia Wychowania Fizycznego w KatowicachUWF471223
41Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w LesznieWSZ0404

Organizatorem Mistrzostw Polski jest AZS UE Katowice. Relacje z akademickiego święta szachów będą na facebooku. Komunikaty techniczne i regulamin znajdziesz na stronie mistrzostw .