Mistrzostwa Polski Juniorów

Szklarska Poręba, 8-16.03.2019

Oficjalna strona zawodów: http://mp2019.agencja64.pl

Punkty współzawodnictwa sportowego znajdują się na serwisach ChessManager, wraz z klasyfikacjami klubów i województw w danej grupie wiekowej.

Klasyfikacja współzawodnictwa sportowego:

1śląskie64
2mazowieckie59
3małopolskie57
4dolnośląskie45
5podkarpackie
39
6podlaskie
34
7wielkopolskie
28
8opolskie
25
9lubuskie19
10-11lubelskie14
10-12pomorskie14
12łódzkie11
13świętokrzyskie9
14-15warmińsko-mazurskie8
14-15kujawsko-pomorskie8
16zachodniopomorskie6
1-2KS LAURA Chylice35
1-2LKSz GCKiP Czarna35
3-4KSz Polonia Wrocław25
3-4UKS Rodło Opole25
5UKS Pionier Jastrzębie Zdrój17
6-8KKSz Kraków14
6-8KSz HETMAN Katowice14
6-8KSz. Hańcza Suwałki14
9-12KSz Stilon Gorzów Wlkp.13
9-12MKSz Rybnik13
9-12MUKS Stoczek 45 Białystok13
9-12UKS Czternastka Warszawa13
13MUKS “Gambit” Międzyrzec Podlaski12
14KSz Polonia Warszawa11
15KKS Ormuzd Kartuzy10
16-19KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD9
16-19LKS Chrobry Gniezno9
16-19MKS Sandecja Nowy Sącz9
16-19UKS przy SP 8 Chrzanów9
20-23KTS Kalisz8
20-23MAT Myślenice8
20-23UKS OPP Toruń8
20-23UKS SP3 w Bogatyni8
24-26KSz “Piątka” Skierniewice6
24-26KSz Maraton Łomża6
24-26ŻKSz Żary6
27-33KS AZS Wratislavia5
27-33KSz Gryf Szczecin5
27-33MKS MOS Wieliczka5
27-33MUKS MDK Śródmieście Wrocław5
27-33OTSz Ostrów Wielkopolski5
27-33SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry5
27-33UKS Ognisko Rydułtowy5
34-36UKS GONIEC Staniątki4
34-36UKS Korona Gdańsk4
34-36UKS Skoczek Elbląg4
37-40Gens Una Sumus Kraków3
37-40RKS MAT Ruda Śląska3
37-40UKS Smecz Konin3
37-40UMKS Na Pięterku Poznań3
41-51GKSz Hetman Pilzno2
41-51KSz Piątka Skierniewice2
41-51KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice2
41-51SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza2
41-51UKS “Hetman Koronny” Trzebinia2
41-51UKS “Szach-Mat” Syców2
41-51UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn2
41-51UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski2
41-51UKS Hetman Koronny Trzebinia2
41-51UKS Piątka Wieluń2
41-51UKS Trzydziestka Olsztyn2
52-60Akademia Szachowa Gliwice1
52-60HUSARIA1
52-60KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1
52-60LKS Sanovia Lesko1
52-60LUKSz Orient Sokółka1
52-60ŁKS Szach-Centrum Łódź1
52-60UKS “Czarny Koń” Olkusz1
52-60UKS Orlik Rudnik n/Sanem1
52-60UKS SP1 Jedynka Tychy1